Doprava a platby

Možnosti dopravy

Přepravní společnost PPL

Od začátku působení si naše firma ELEKSYS CZ zakládá na profesionálních službách. To platí o našich službách, o nabídce našich produktů v internetovém obchodě eleksys.cz a stejně tak o expedici zboží. Vzhledem k tomu, že námi nabízené produkty jsou převážně ciltivá zařízení, zvolili jsme pro logistické účely léty proveřeného partnera, který garantuje spolehlivé dodání.

Cena dopravy PPL
   
Objednávka do 5000 Kč Platba předem 114 Kč
  Platba dobírkou 120 Kč
Při objednávce nad 5000 Kč Doprava zdarma

 

 

 

 

 Česká pošta

V našem e-shopu můžete také využít služby České pošty. Léty zažitý standardizovaný systém, pobočky i v menších městech, na kterých lze balík uskladnit, to jsou hlavní aspeky, kvůli kterým zvolit Českou poštu. Proto ČP dojí služby a to balík na poštu (= balík si vyzvednete sami na pobočce) a balík do ruky (= standardní rozvoz)

Cena dopravy Českou poštou
 
   
Dodání na poštu Platba předem 85  Kč
  Platba dobírkou 130 Kč
Dodání do ruky Platba předem 98 Kč
  Platba dobírkou 150 Kč
Při objednávce nad 5000 Kč Doprava zdarma PPL

 

 

 

 

 

 

 


 

Možnosti platby

Platba předem na účet

Vaše objednávka je nachystaná k expedici a čekáme na připsání vaší platby na náš účet. Zboží expedujeme v den přijetí platby. Pokud neproběhne platba do 14 dní od objendávky, chápeme obejdnávku jako stornovanou.

 

Platba na dobírku

Vámi objednané zboží je expedováno a hradit ho budete na místě hotově, nebo kartou dle možností přepravní služby. Platba na dobírku je zpoplatněna, jelikož prodejci vzniká riziko nepřevzetí zboží. V takovém případě je balík zaslán zpět a po 14ti dnech chápeme objednávku jako stornovanou.

Platební brána PayU

Platební brána PayU umožňuje platbu přes účet v reálném čase, platbu prostřednictvím platebí karty a další moderní služby. Platební brána PayU významně zrychluje platební styk, takže je zboží expedováno ihned, nebo do druhého dne, dle použité platební metody.