Elektronické systémy pro zabezpečení objektu

Elektronické zabezpečení objektu je rozsáhlá kombinace elektonických zařízení, která zahrnují řadu dílčích systémů, jako například požární signalizaci. Primárním úkolem EZS je detekovat narušení objektu a dále na tento stav upozornit. Jaké situace sytém řeší?

  • Požár
  • Zatopení vodou
  • Nebezpečí mrazu
  • Nebezpečí přehřátí
  • Zdravotní obtíže
  • Vloupání
  • a případně další rizika.

Zabezpečovací systémy mohou na narušení objektu upozornit několika způsoby. Upozornění může proběhnout lokálně (siréna), přenosem na bezpečnostní agenturu (PCO), nebo upozorněním přímo majiteli.

 

 

Špičkové výrobky jako zárukou kvality

Základem systému pro zabezpečení objektu je ústředna, kde nabízíme kompletní sortiment od renomovaného kanadského výrobce PARADOX Security systems a českého výrobce JABLOTRON ALARMS a.s. Od těchto výrobců nabízíme i detektory a další příslušenství nezbytné pro zabezpečení objektu po celé trase od DETEKCE až po UPOZORNĚNÍ.

Pro doplnění sortimentu jsou v nabídce i další prověřené výrobky od světových výrobců a tak umíme řešit většinu standardních situací pro zabezpečení objektů (byty, domy, budovy, venkovní prostory). Kromě elektronických zařízení dodáváme i kompletní sortiment doplňků potřebných pro instalaci systémů pro zabezpečení objektu.


Chobotnice s mnoha chapadly

Co je tedy současí systému EZS. Jak už jsme zmiňovali, středobodem je vždy ústředna. Na řídící ústřednu navazují jednotlivá zařízení a komponenty. Jedním z takových jsou prvky EPS. Dalšími, pro nás nejpodstatějšími, jsou vnitřní a vnější detektory pohybu, pro zachycení aktivity ve snímaném sektoru. Nejintenzivněji na okolí vždy působí výstup, tedy výstražná zařízení, jako jsou např. sirény. Zabezpečovací systémy nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem). Další systémy lze instalovat a záleží vždy na konkrétních požadavcích a situaci.

 

Nabídka

 

Konzultovat s technikem

Mobil:   +420 777 160 410
Mail:      podpora@eleksys.cz
Web:     sluzby.eleksys.cz

Zabezpečení objektů

Poplachové systémy
Detektory a kontakty
Komunikátory a GSM brány

Výstražná zařízení

Požární signalizace

Požární čidla pro EZS
Autonomní prvky

 

Domovní automatizace

Regulace vytápění
Zálohovaná čerpadla

Další související

Kamerové systémy CCTV
Pohony bran a závory