Kamerové systémy CCTV

Logo Variant plusZáruka kvality a funkčnosti

Na základě mnohaletých zkušeností v oboru slaboproudých elektroinstalací víme, jaké markantní rozdíly jsou mezi elektronikou nabízenou na současném trhu. Proto klademe důraz na nabídku spičkových zařízení. Zvlášť u tak citlivých a zásadních výrobků, jako jsou kamerové systémy, je kvalita na prvním místě.

Proto dodáváme vysoce kvalitní výrobky od ověřených výrobců a dodavatelů. Mnoho kamerových systémů máme aktuálně v provozu po celé republice, doporučení tak vychází přímo z první ruky.


Praktické využití

Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru a plní tak funkci bezpečnostního nebo dohledového systému. Prvky CCTV snímají obraz ve zvoleném místě, zajišťují jeho přenos a zobrazení na stanovišti obsluhy. Pořizovaný záznam je používán k prozkoumání rizikových situací a může plnit i roli důkazního materiálu.


Kompletní nabídka

Nabídku kamerových systémů plní analogové i IP kamery s odpovídajícími záznamovými zařízeními (DVR, NVR) a množství nejrůznějších doplňků (objektivy, kryty, držáky, zdroje, kabely, konektory, převodníky,…). Našim zákazníkům nabízíme kompletní manuály k CCTV systémům v češtině včetně SW, odborné poradenství a zpracování technických nabídek s variantami řešení pro daný objekt.

 

Může se hodit

Pokud řešíte vlastní realizaci CCTV, může se vám hodit užitečnými infomacemi a výpočetními formuláři našlapný web www.cctvkalkulator.cz. Užitečná pomůcka pro každého. Nemáte-li představu, jaké markantní rozdíli mohou být v rozlišení obrazu, máme pro vás i jedno transparentní srovnání.

 

 

Nabídka

Analogové kamery
IP kamery
Objektivy
Monitory
Záznam a zpracování videosignálu

 

Zdroje napájení
Přenos videosignálu IP
Úprava videosignálu
Kabely a příslušenství
Kryty, držáky a IR přísvity

Konzultovat s technikem

Mobil:   +420 777 160 410
Mail:      podpora@eleksys.cz
Web:     sluzby.eleksys.cz