Pohony bran

GEUS logo Italská kvalita GENIUS

Dodáváme pohony pro posuvné a křídlové brány od renomovaného italského výrobce GENIUS srl, který patří na domácím trhu k předním výrobcům pohonů bran. Firma Genius srl je členem koncernu Faac, který je jedničkou ve světě pohonů bran a největším světovým výrobcem těchto zařízení.


Servis a služby

Našim zákazníkům poskytujeme v souvislosti s pohony bran technickou podporu, záruční i pozáruční servis dodaných výrobků, zpracování nabídek dle definovaného zadání a osobní konzultace pro řešení problematiky spojené s pohony bran. Pokud uvažujete o automatické bráně, je dobré konkrétní situaci prokonzultovat s naším technikem.

Výběr správného pohonu brány totiž ovlivňuje více skutečností, jako jsou:

  • rozměry brány,
  • hmotnost brány,
  • umístění pohonů brány,
  • provozní účinnost apod.

Po vybrání konkrétního řešení Vám technik dodá nákresy pro správnou přípravu elektrické instalace a základu pro pohony bran.


Nabízíme kompletní řešení

Vhodnou volbou a kombinací, které lze vytvořit spojením s produkty EVS (elektronické vstupní systémy) řešíme problematiku autorizace osob pro vstup do objektu (audio/videotelefony, přístupové čtečky) a evidenci docházky spolu s udělením přístupových práv (docházkový a přístupový systém).
 

Nabídka

   

Konzultovat s technikem

Nabídka pohonů bran
Pohony pro posuvné brány

Pohony pro křídlové brány

Závory

Ovládací prvky
Řídící elektronika

Bezpečnostní prvky

Příslušenství k pohonům bran

 

Mobil:   +420 777 160 410
Mail:      podpora@eleksys.cz
Web:     sluzby.eleksys.cz