Výhody registrace

Jste spokojeni s naší nabídkou, servisem a nákupem v našem e-shopu? Dříve či později se k nám chcete vrátit? Vážíme si stálých zákazníků. Tak využijte 6 výhod, které získáte díky registraci v našem internetovém obchodě.
 

► Snadnější nákup
► Lepší ceny

► Přístup k manuálům

 

► Historie objednávek
► Informační servis

 

 

Lepší ceny

Pro stálé registrované odběratele nabízíme zajímavé slevy. Pokud plánujete větší odběr zboží, opakované nákupy, fungujete na volné noze a nedosáhnete na odběry ve velkosladu, rádi vám vyjdeme vstříc. Slevy na vybrané produkty jsou 10% - 20%.

 

 

Přístup k manuálům

Patříte k odborníkům a chybí vám potřebné manuály pro intalaci některého z námi nabízených produktů? Na základě ověření živnostenského právnění a dané certifikce vám zpřístupníme manuály pro instalaci bezpečnostních systémů a dalších, veřejnosti tajným, materiálům.

Pohodlný nákup

Vyplňte údaje jednou a už se s nimi více netrapte. Pokud nakupujete častěji, ušetří vám systém zbytečné administrativní úkony. Případně lze provést objednávku operativně po telefonu. Předvyplnit lze i více adres (např. podle provozoven).
 

 

Historie objednávek

Netrapte se hledáním faktur v e-mailové historii, nebo tím, jak si vaše objednávka právě stojí. Díky registraci budete mít seznam objednávek stále přehledně k dispozici. Stávající i ty minulé.

Reklamace

Snažíme se nabíze špičkové výrobky. I přesto se může stát, že balík poškodí cestou, nebo je výrobek vadný. Přes administraci lze objendávku snadno reklamovat. Seznam reklamací máte také stále k dispozici.

 

Informační servis

Díky našemu newsletteru budete stále v obraze. Informujeme o aktuálních akcích, píšeme odborné články a postřehy z oboru. Nenásilně, souhrn jednou za měsíc do vaší e-mailové schránky. Z oběru se můžete samozřejmě vždy odhlásit.

 

Zaujaly vás výhody registrace?

 ► Můžete si rovnou vytvořit účet