Přenoska Rega Ania Pro červená

Neohodnoceno
Značka: Rega
29 460 Kč / ks 24 347 Kč bez DPH
Skladem

Nejnovější přírůstek do rodiny MC přenosek Rega, model Ania Pro, používá pokročilý diamantový stylus s profilem Vital.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento profil je navržen tak, aby z vinylu extrahován co nejvíce zvukových detailů. Ania Pro nabízí pevné basy s teplými středy a přesné horní pásmo pro vyvážený a detailní výkon.

 

Ania Pro používá jedinečné ručně navinuté mikro cívky, které se nacházejí i v ostatních modelech MC přenosek Rega. Snímací ústrojí je uloženo v unikátním vysoce tuhém těle PPS, které zajišťuje přesné nastavení. Tříbodové uchycení Rega nabízí optimální spojení s hlavičkou ramene a zároveň automatické nastavení přesahu. Nové tělo je chráněno červeným tuhým krytem navrženým metodou CAD, který chrání jemné vnitřní vodiče, takže manipulace s přenoskou při montáži je bezpečná a bez rizika. Ania Pro má super výkonný neodymový magnet a cívku pečlivě navinutou na železný mikro kříž. Tato miniaturní sestava umožňuje dosáhnout větší volnost při sledování drážky vinylu a zaručuje, že z vinylu bude získaných ještě více zvukových detailů.

 

Všechny tyto funkce se spojí, aby poskytly vyvážený a dynamický výkon, díky kterému ze svých vinylů dostanete lepší zvuk než dosud. Ania Pro je perfektním partnerem pro gramofony Rega Planar 3, Planar 6 nebo Planar 8.

Doplňkové parametry

Kategorie: AV technika
Záruka: 24 měsíců
Výstupní impedance: 10 ohm
Doporučený přítlak: 1.75 - 2.00g
Nominální výstupní napětí: 350µV
Separace kanálů: -29dB
Vyvážení kanálů: 20µV
Vstupní impedance: 100 ohm
Vstupní kapacita předzesilovače: 1000 pF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: