Přenoska Rega Apheta 3

Neohodnoceno
Značka: Rega
48 220 Kč / ks 39 851 Kč bez DPH
Skladem

Apheta 3 má super silný neodymiový magnet a cívky, které jsou pečlivě ručně navinuté na ocelovém mikro kříži s velikostí o 50% menší než u verze MK1. Snížení hmotnosti této sestavy umožňuje lépe sledovat drážku vinylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již více než 15 let Rega zdokonaluje unikátní konstrukci svých přenosek s pohyblivou cívkou. Rega je pionýrem v konstrukci přenosek s netlumeným lehkým mikrogenerátorem sdruženým s bezspojovým tělem s vysokou integritou. Společnost nedávno dosáhla nové úrovně výkonu magnetů ze vzácných hornin. Tato 15 letá evoluce a použití posledních technologických postupů výroby přineslo na trh velmi úspěšnou přenosku Apheta 2.

 

Nástupce, model Apheta 3, posouvá další hranici. Několik let vyvíjí Rega moderní diamantové hroty Fine Line, namontované v úhlu 90° na chvějku (stejná technologie je použita také u referenční přenosky Aphelion). Použití tohoto hrotu u přenosky Apheta 3 umožňuje dosáhnout sejmutí ještě více detailů z drážky vinylu, takže obrazně řečeno dostanete ještě více muziky.

 

Apheta 3 je uzavřena do kompletně nového těla z jednoho kusu eloxovaného hliníku v kombinaci s precizním pevným kouřovým krytem, chránícím jemnou vnitřní kabeláž před poškozením.

 

Apheta 3 je perfektním partnerem pro gramofony Rega Planar 8 a Planar 10, se kterými může být dodána z továrny za zvýhodněnou cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: AV technika
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 6 g
Přítlak: 1,9 - 2 g
Výstupní impedance: 10 Ohm
Nominální výstupní napětí: 350µV
Vyvážení kanálů: méně jak 20 µV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: