Red book CD přehrávač Lyngdorf CD-2

Neohodnoceno
Značka: Lyngdorf
66 990 Kč / ks 55 364 Kč bez DPH
Naskladníme

Lyngdorf CD-2 je jeden z nejlépe znějících přehrávačů na trhu. Je určen jen pro přehrávání audio CD a proto je použití čistě audio mechaniky je lepší a jednodušší. Všechny víceformátové mechaniky jsou založeny na video konstrukcích a časovacích hodinách a audio výstup je z nich resamplován na taktování audio výstupu. Někteří volí optimalizaci hodin přímo na mechanice, ale bez ohledu na to je obtížné kontrolovat potenciály na uzemnění a ovládací obvody indukují šum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická konstrukce

Lyngdorf vyvinul spínaný napájecí zdroj s extrémně dobrou regulací a filtrací a také oddělením nízkošumových napájecích částí s nízkou impedancí pro analogové a digitální obvody. Pomocí čtyřech oddělených sekundárních vinutí na transformátoru jsou analogové a digitální obvody napájeny separátně a tím je minimalizován digitální šum v analogových obvodech. Uzemnění je optimální a celé šasi je elektricky propojené. Také zadní panel je elektricky vodivý.

Lyngdorf strávil mnoho času a úsilí na konstruování produktů, které nevyzařují šum. Výroba bezšumových a nevyzařujících konstrukcí má výhodu v tom, že je přehrávač CD-2 imunní také vůči šumu z okolí a produktů, které nevěnují takovou pozornost těmto detailům v konstrukční fázi.

DA převodník

DA převodník pohání vysoce kvalitní obvody nesymetrického a symetrického linkového výstupu. Je založen na čipu Wolfson WM8740. Ve spojení se symetrickým zapojením a vysoce kvalitními audiofilními operačními zesilovači poskytuje toto řešení výjimečnou zvukovou kvalitu.

Celkové harmonické zkreslení THD + N: 0.0018%.

Doplňkové parametry

Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: 450 x 58 x 375mm (včetně ovládacích prvků a konektorů)
Hmotnost: 6.1kg
Frekvenční odezva: 20Hz - 20kHz +/- 0.02dB
Zkreslení: THD+N: 0.0018%
Vzorkovací frekvence: 44.1kHz, 16 bit, 48/96/192kHz, 24 bit
Výstupy: 1 x koaxiálně digitální (galvanicky izolovaný), 1 x optický digitální, 1 x linkový stereo RCA, 1 x linkový symetrický XLR
Dostupná provedení: eloxovaný hliník + matná černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: