Reprosoustava Lyngdorf MH-3 bílá matná

Neohodnoceno
Značka: Lyngdorf
9 990 Kč / pár 8 256 Kč bez DPH
Naskladníme

Postavený na odkazu kompaktních reproduktorů Lyngdorf nastavuje model MH-3 novou laťku v tomto segmentu co se týká malých rozměrů při zachování vysoké dynamiky zvuku. Lyngdorf MH-3 je zaměřený na čistou reprodukci vokálů a je ideální pro menší stereo nebo vícekanálové instalace ve spojení se subwooferem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon a kompaktní design

Lyngdorf MH-3 je dvoupásmová reprosoustava s výkonným středopásmovým měničem o průměru 101,6 mm umístěným do velmi kompaktní skříně umožňující montáž na zeď. Pro dosažení audiofilního výkonu v tak extrémně malé skříni jsme vyvinuli měnič s o 50% silnějším magnetem v porovnání s obdobnými měniči. Použití silnějšího magnetu umožňuje dosáhnout vyšší citlivosti a lineárního frekvenčního průběhu v tomto důležitém frekvenčním pásmu.

Flexibilní při instalaci

Reprosoustava Lyngdorf MH-3 nabízí díky kompaktním rozměrům a širokému vyzařování výškového měniče zásadní flexibilitu v umístění. Model MH-3 může být umístěn 30 cm nad nebo pod výškou poslechu bez zásadního vlivu na kvalitu poslechu. Je to výsledek použití kompaktního výškového měniče s měkkou kalotou, který byl zvolen pro svou lehkou strukturu, nízký šum a lineární frekvenční odezvu. Tento výškový měnič má další výhodu ve zdůraznění hudebnosti na úkor analytičnosti a poskytuje tak skutečný hudební zážitek.

 

Snadnost instalace je posunuta o krok dále díky kompaktní skříni, kterou je možné namontovat na zeď. Hloubka skříně byla snížena na 8 cm a zajišťuje diskrétní začlenění do interiéru spolu s optimální souhrou s místností pro zajištění téměř perfektní časové odezvy. Vysoká kvalita zpracování, která je očekáváná od produktů Lyngdorf, zdůrazňuje zaměření na dynamickou reprodukci hudby a kvalitní přednes.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reprosoustavy satelitní
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: 14 x 19.2 x 8 cm (š x v x h)
Hmotnost: 2.3 kg
Popis: 2 pásmová reprosoustava
Zatížitelnost: 80 W
Nominální impedance: 4 Ohm
Výškový měnič: 25,4 mm, měkká textilní kalota, PTC ochrana
Středopásmový měnič: 101,6 mm, cívka o průměru 25 mm, hliníková membrána, ventilovaný magnet
Skříň: uzavřená ozvučnice, MDF, objem 0,8 litru
Frekvenční rozsah: 110 - 20.000 Hz
Citlivost: 84 dB (2.87V/1m)
Dělicí frekvence výhybky: 2.7 kHz
Konektory: terminály pro banánky nebo vidličky, kanál na zadní stěně pro vedení kabelu
Možnosti umístění: zavěšení na „klíčovou dírku“, připraveno pro konzole jiných výrobců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: