Streamovací zesilovač Lyngdorf TDAI-1120

Neohodnoceno
Značka: Lyngdorf
55 990 Kč / ks 46 273 Kč bez DPH
Skladem

Lyngdorf TDAI-1120 nabízí vysokou všestrannost. Jeho kompaktní rozměry ho umožňují umístit kamkoli v domácnosti a rozsáhlý výčet vlastností a funkcí nabízí široké možnosti v oblasti streamování. Uživatelsky příjemné ovládání spolu se světově známou technologií digitálních zesilovačů Lyngdorf a patentovaným systémem korekce akustiky místnosti Lyngdorf RoomPerfectTM zaručují špičkový poslech hudby. Nový rozměr streamování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široké možnosti streamování

Připojte zesilovač TDAI-1120 ke své WiFi a užívejte si všechny integrované streamovací služby.

    Vestavěný Chromecast Spotify® Connect Roon Ready AirPlay2 Možnost připojení přes Bluetooth Internet Radio (vTuner) Přehrávání souborů ze sítě nebo USB úložiště

 Přehrávání na dosah ruky

Zesilovač Lyngdorf TDAI-1120 je pokročilý přehrávač médií nejvyšší kvality. Svou hudební knihovnu můžete připojit přes síť nebo USB konektor a poslouchat hudbu pomocí DLNA/ UPnP přehrávače. Přehrávání lze intuitivně ovládat pomocí smartphonu, tabletu nebo počítače.

 

Aplikace Lyngdorf Remote automaticky vyhledá TDAI-1120 připojený k místní síti a poté můžete pomocí telefonu nebo tabletu nastavit všechny základní funkce, jako je např. výběr vstupu nebo úroveň hlasitosti. Vestavěný přehrávač médií lze také přímo ovládat a přehrávat tak hudbu z USB úložišť nebo z pevného disku počítače. Přejetím doprava a doleva si zobrazíte přebal alba nebo informace o rozlišení signálu.

 

Aplikace Lyngdorf Remote je k dispozici zdarma pro iOS a Android.

 

Pokročilá korekce akustiky místnosti

Zesilovač Lyngdorf TDAI-1120 je dodáván se systémem korekce akustiky místnosti RoomPerfectTM, který umožňuje dosáhnout špičkového zvuku v téměř libovolném prostoru. Bez nutnosti rozsáhlých akustických úprav získáte hudební systém s optimální frekvenční charakteristikou, perfektním vyvážením a managementem basové složky, které skvěle skloubí reprosoustavy se subwooferem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Streamery
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: 300 x 101 x 260mm (včetně konektorů)
Hmotnost: 8kg
Podporované hudební služby: Roon, Spotify, internetová rádia (vTuner)
Výkon zesilovače: 2 x 120 W RMS @ 4Ohm / 2 x 60 W RMS @ 8Ohm
Frekvenční odezva: ±0,5dB 20Hz - 20kHz
Zkreslení: max. 0.05% 20 - 20,000 Hz, THD-N 1w/8ohm 0,04%, THD-N 1w/4ohm 0,04%
Konektivita: Bluetooth, Wi-Fi (802.11 n/ac)
Vstupy: 2 x koaxiální (max. 192kHz/24bit), 2 x optický (max. 96 kHz/24bit), 1 x HDMI (TV ARC), 1 x Phono MM RCA (RIAA / 47kOhm 100pF), 1 x linkový stereo RCA (max. vstupní napětí: 4.0V = 0dBFS), 1 x mikrofonový vstup (XLR) pro kalibraci RoomPerfect™, trigger in
Výstupy: 1 x linkový stereo RCA (75ohm, max. výstupní úroveň 4 Vrms), trigger out
Možnosti ovládání: intuitivní volba vstupů, webové rozhraní pro nastavení a přehrávač médií, aplikace Lyngdorf Remote pro iOS a Android, ovládání přes IP, podpora CEC (HDMI), 1 x trigger vstup, 1 x trigger výstup, 1 x RJ45 Ethernet LAN konektor, 1 x USB konektor (typ A)
Dostupná provedení: Matná černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: