Subwoofer Lyngdorf BW-2 bílá matná

Neohodnoceno
Značka: Lyngdorf
32 990 Kč / ks 27 264 Kč bez DPH
Naskladníme

Aktivní Lyngdorf BW-2 je navržen jako širokopásmový subwoofer s cílem reprodukovat hudbu a filmový zvuk s plnou dynamikou a precizností. Minimalistická konstrukce ve stylu „forma následuje funkčnost“ zaručuje, že jsou všechny zdroje zaměřeny na co nejlepší reprodukci zvuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na rozdíl od konvenčních subwooferů s limitem obvykle do 120 Hz jde frekvenční rozsah modelu BW-2 v režimu „bypass“ až do 800 Hz. Jinými slovy, subwoofer Lyngdorf následuje zvukový signál s ohromnou přesností. Může proto klidně přehrávat i hudbu a není tak omezen jen na basové zvukové efekty a exploze v akčních filmech.

Snadno integrovatelný

Subwoofer BW-2 je navržen s důrazem na diskrétnost. Snadno zapadne do současného interiéru díky provedení ve vysoce lesklé černé nebo matné bílé. Může být postaven na podlahu nebo položen na stranu podle dostupného prostoru v místnosti. Skvělá volba pro stereo a domácí kino.

Vylepšený zesilovač třídy D

Vestavěný zesilovač je vlastní konstrukce třídy D firmy Lyngdorf, postavená na více než 15 letech zkušeností ve vývoji audiofilních zesilovačů této třídy. S výstupním výkonem 400W má dost síly na ovládání měniče subwooferu i v extrémních úrovních.

Více než subwoofer

Model BW-2 má dva vstupní režimy. Pokud ho nastavíte na „Line-in“, můžete ho použít s konvečními zesilovači, AV receivery a procesory domácího kina. V tomto nastavení má frekvenční rozsah 25 – 200 Hz. Tak jako u běžných subwooferů můžete nastavit úroveň, rozsah frekvencí a fázi. Pokud ale máte zesilovač Lyngdorf, můžete vyřadit v režimu „bypass“ interní filtry. V tomto nastavení jde frekvence až do 800 Hz a můžete použít suwboofer jako „boundary woofer“ s doporučeným umístěním v rohu místnosti a spolu s kalibrací RoomPerfectTM pozvednout svoji audio sestavu na vyšší úroveň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: 440 x 325 x 172 mm (š x v x h)
Hmotnost: 14.4 kg
Popis: Aktivní subwoofer s vysokou šířkou pásma
Basový měnič: 254 mm měnič s dlouhým zdvihem (+/- 15mm), cívka s průměrem 50mm, membrána z hluboce eloxovaného hliníku, 2.4kg těžký odvětrávaný magnet
Typ ozvučnice: Uzavřená, vyrobená z MDF, objem 14 litrů
Frekvenční rozsah: 25 - 200 Hz (linkový vstup), 25 - 800 Hz (bypass vstup)
Maximální SPL: 106 dB RMS THX method: 40-80 Hz
Citlivost: 91dB (2.83V/1 m)
Dělicí frekvence výhybky linkového vstupu: nastavitelná 60 - 200 Hz
Připojení: RCA / analogový mono vstup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: